Bądź bezpieczny w czasach #covid19 
29 kwietnia 2020
Ceny profili aluminiowych
Ceny profili aluminiowych – od czego zależą?
26 czerwca 2020

Odmrażanie gospodarki po przymusowym przestoju spowodowanym rozprzestrzenianiem się COVID-19 ruszyło na dobre. Coraz więcej firm wraca do obsługi klientów, zachowując szczególne środki ostrożności. Od przestrzegania wytycznych i zasad społecznego dystansu w dużej mierze zależy to, jak długo koronawirus będzie stanowił zagrożenie dla naszego życia i zdrowia. Z myślą o przedsiębiorcach, chcących zapewnić optymalne warunki ochrony pracownikom oraz klientom swoich firm, GREJ24.pl proponuje w pełni profesjonalne, zgodne z obowiązującymi normami i łatwe w użyciu stanowiska do dezynfekcji rąk. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Jak dbać o bezpieczeństwo w czasach koronawirusa?

Zgodnie z kodeksem pracy (art. 207 § 2) pracodawca zobowiązany jest dbać o zdrowie i życie zatrudnianego personelu. W czasach pandemii COVID-19 zapis ten nabiera szczególnego znaczenia, w kontekście zapewnienia higienicznych i sterylnych warunków pracy. Jak pogodzić wymogi formalne i troskę o swoich pracowników z koniecznością prowadzenia biznesu bez straty dla klientów?

W sytuacji, gdy całkowite przejście na pracę zdalną nie jest możliwe, warto wykorzystać dostępne technologie, instalując w przestrzeni firmowej przegrody, bariery oraz właśnie – projektowane przez nas stanowiska dezynfekcyjne.

Jako producent konstrukcji stalowych oraz renomowany dystrybutor profili aluminiowych systemowych, wykonujemy lekkie i doskonale izolujące punkty do odkażania rąk. Szerokie możliwości projektowe oraz własny park montażowy pozwalają nam tworzyć zarówno typowe, jak i niestandardowe konstrukcje, dedykowane firmom, chcącym zapewnić optymalne warunki ochrony swoim klientom oraz personelowi. W zależności od potrzeb każde stanowisko może zostać wyposażone m.in. w:

 • przeźroczystą przegrodę z atestowanego tworzywa sztucznego, blokującego transmisję koronawirusa,
 • uchwyt na dozownik płynu do dezynfekcji rąk,
 • dyspozytory ręczników papierowych, rękawiczek jednorazowych lub innych artykułów higienicznych,
 • dodatkowy pulpit do przekazywania dokumentów, przyjmowania płatności oraz obsługi klienta.

Gdzie sprawdzą się nasze stanowiska dezynfekcyjne?

Każdy z wykonywanych przez nas punktów dezynfekcyjnych i osłon higienicznych może być sterylizowany przy użyciu środków odkażających. Zastosowane do produkcji tworzywa oraz surowce są odporne na działanie detergentów i można je łatwo utrzymać w czystości. Ze względu na swój uniwersalny charakter, stanowisko do dezynfekcji rąk, które proponujemy, znajdzie zastosowanie we wszelkich obiektach użyteczności publicznej, takich jak:

 • urzędy, biura, banki, poczty,
 • lokale gastronomiczne, hotele, bary,
 • apteki oraz gabinety lekarskie,
 • sklepy, galerie handlowe i punkty obsługi klienta,
 • hale produkcyjne, magazyny,
 • placówki edukacyjne i szkoleniowe,
 • biblioteki, domy kultury, muzea,
 • dworce kolejowe, autobusowe, lotniska,

a także wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba kompleksowej ochrony przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem wywołującym chorobę zakaźną COVID-19.

Profesjonalna dezynfekcja w Twojej firmie z GREJ24.pl

Zaletą wyboru projektowanych przez nas urządzeń odkażających jest ich pełna zgodność ze standardami określonymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Dzięki temu, zamawiając do swojej firmy dowolny model stanowiska dezynfekcyjnego, zyskujesz pewność, że wyrób odpowiada aktualnym normom i wymogom. W tym trudnym dla wszystkich czasie możesz nabyć najlepszą z dostępnych na rynku form ochrony przed koronawirusem, bez konieczności inwestowania sporych nakładów.

Zapewniamy wysokie moce przerobowe oraz dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować duże zamówienia w krótkim czasie. Oczywiście, decydując się na zakup stacji dezynfekcyjnej z naszej oferty, możesz liczyć na w pełni bezpieczną dostawę do firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz do składania zamówień.

 

Komentarze są wyłączone.